| Артикул | б02537 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04465 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04466 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04521 |
| Вага | 5.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04554 |
| Вага | 3.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б02318 |
| Вага | 8.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04854 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04886 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05021 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05071 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04786 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04021 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05133 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05175 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05180 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05403 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05474 |
| Вага | 4.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05478 |
| Вага | 9.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02271 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04112 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04125 |
| Вага | 9.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04135 |
| Вага | 5.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04559 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04715 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04794 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04881 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04904 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04917 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04859 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05072 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |