| Артикул | б05094 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05214 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05246 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05244 |
| Вага | 3.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05218 |
| Вага | 22.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05441 |
| Вага | 6.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05438 |
| Вага | 6.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02540 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04107 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04190 |
| Вага | 11.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04111 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04289 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б03858 |
| Вага | 19.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04520 |
| Вага | 5.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04557 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б04637 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | б04843 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05188 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05192 |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05256 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05411 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05434 |
| Вага | 15.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05435 |
| Вага | 5.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05309 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04839 |
| Вага | 10.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02983 |
| Вага | 6.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02922 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03604 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03684 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04822 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |