| Артикул | бб0041di |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05751 |
| Вага | 11.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05643 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05660 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05723 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05714 |
| Вага | 19.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05586 |
| Вага | 11.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05582 |
| Вага | 12.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05630 |
| Вага | 12.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05616 |
| Вага | 12.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05611 |
| Вага | 8.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05613 |
| Вага | 6.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05430 |
| Вага | 11.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0058sth |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | б04138 |
| Вага | 9.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04506 |
| Вага | 33.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04491 |
| Вага | 9.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04497 |
| Вага | 7.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04750 |
| Вага | 9.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02775 |
| Вага | 7.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02782 |
| Вага | 7.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05467 |
| Вага | 21.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03359 |
| Вага | 4.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль, Полімер |
| Артикул | б04420 |
| Вага | 11.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04494 |
| Вага | 4.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04704 |
| Вага | 5.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04399 |
| Вага | 29.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0035м |
| Вага | 19.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б02096 |
| Вага | 7.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02365 |
| Вага | 10.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |