| Артикул | з2077б |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з2077 |
| Вага | 2.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з2089б |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з2088 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05092 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05146 |
| Вага | 25.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05173 |
| Вага | 7.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0033cha |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05459 |
| Вага | 28.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05177 |
| Вага | 19.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05260 |
| Вага | 14.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05445 |
| Вага | 26.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04655 |
| Вага | 12.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05238 |
| Вага | 22.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бб0037м |
| Вага | 20.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бб0039м |
| Вага | 19.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бб0042di |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05400 |
| Вага | 10.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0048м |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05437 |
| Вага | 4.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05483 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бб0052м |
| Вага | 43.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | з2081ж |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05828 |
| Вага | 23.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05819 |
| Вага | 9.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бр3026.1 |
| Вага | 6.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05259 |
| Вага | 16.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05792 |
| Вага | 14.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05349 |
| Вага | 6.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0038м |
| Вага | 15.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |