| Артикул | б04575 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05464 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05463 |
| Вага | 4.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04534 |
| Вага | 5.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04735 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04374 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05709 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05710 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05707 |
| Вага | 5.21 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04780 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05708 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05717 |
| Вага | 17.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05631 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04726 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04535 |
| Вага | 5.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05615 |
| Вага | 11.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05612 |
| Вага | 7.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05559 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05104 |
| Вага | 4.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05465 |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141621 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141526 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04536 |
| Вага | 5.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04371 |
| Вага | 5.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05471 |
| Вага | 5.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04364 |
| Вага | 5.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141527 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04537 |
| Вага | 5.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04465 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04466 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |