| Артикул | 141281 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05435 |
| Вага | 5.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04538 |
| Вага | 6.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05397 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05115 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04377 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05260 |
| Вага | 14.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05259 |
| Вага | 16.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05716 |
| Вага | 19.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05714 |
| Вага | 19.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05616 |
| Вага | 12.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05611 |
| Вага | 8.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05613 |
| Вага | 6.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141505 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04025 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05062 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141613 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05257 |
| Вага | 19.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05413 |
| Вага | 18.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |