| Артикул | 141844 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04566 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141780 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02735 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05667 |
| Вага | 7.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05666 |
| Вага | 7.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04555 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | 141790 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04824 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б04709 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | OR128204 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04556 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | OR008201 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05444 |
| Вага | 6.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05440 |
| Вага | 6.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02734 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05589 |
| Вага | 7.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05590 |
| Вага | 7.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05404 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05551 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04272 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04823 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04825 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б05130 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0057lg |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05498 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04552 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | б04558 |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | б04280 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04793 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |