| Артикул | 141037 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 141372 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04208 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04214 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04435 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04436 |
| Вага | 6.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04457 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04391 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141491 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кераміка, З каменями |
| Артикул | б04136 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04570 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б04450 |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04392 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б04595 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04650 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141541 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 14870 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04932 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141596 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141629 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141635 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05282 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141672 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04565 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141779 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141712 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05439 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05442 |
| Вага | 4.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141721 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141648 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |