| Артикул | б04638 |
| Вага | 3.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б05402 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05443 |
| Вага | 6.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05436 |
| Вага | 6.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04279 |
| Вага | 5.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04502 |
| Вага | 10.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 141543 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04758 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4173р-CZ |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05251 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05248 |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04434 |
| Вага | 5.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бб0015ca |
| Вага | 6.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | б03683 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04493 |
| Вага | 4.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04708 |
| Вага | 5.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05437 |
| Вага | 4.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141438 |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141481 |
| Вага | 9.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141865 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141866 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141863 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141846 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт, З каменями |
| Артикул | 141842 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141827 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141826 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141825 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141824 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04138 |
| Вага | 9.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04494 |
| Вага | 4.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |