| Артикул | 141848 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141849 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141844 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 4209р-3PWT |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 14910 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2091б |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2080 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-00899 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141790 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2093 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01511 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141611 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR128204 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR008201 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141788 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141621 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141789 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141526 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01593 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 141625 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01603 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | бс20224 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01585 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01602 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01592 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 905-01330 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141536 |
| Вага | 3.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141661 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141623 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141091 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |