| Артикул | 141527 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01110 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01409 |
| Вага | 4.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141768 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132345 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141201 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Перламутр |
| Артикул | 141281 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-00885 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01259 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01224 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01438 |
| Вага | 3.69 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кришталь |
| Артикул | 905-01512 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01075 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01287 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141312 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141697 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141711 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01118 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01433 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141510 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01288 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132295 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141538 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |