| Артикул | 141514 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132118 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141543 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4173р-CZ |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141610 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132136 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141362 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2079 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01414 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141911 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141907 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141846 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт, З каменями |
| Артикул | 141842 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141827 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141826 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141825 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141824 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141791 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141787 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141783 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 14933 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 14911 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132297 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132348 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141247 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |