| Артикул | кол02586 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00421 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01950 |
| Вага | 3.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02253 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7608000 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02585 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02346 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00145 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02583 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02582 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01165С |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02291 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01774 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02216 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01863 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01918 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02255 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0154sm |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | бусб021ж |
| Вага | 73.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол02463н |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02409 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00788 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0153nl |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0147mi |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0142ca |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | ц00272 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00272-2 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00482 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01255К |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0151mi |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...