| Артикул | ц00571 |
| Вага | 41.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00573 |
| Вага | 41.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02573 |
| Вага | 3.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02463р |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02463о |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол05919 |
| Вага | 6.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02205 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02297 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02521 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02473 |
| Вага | 4.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254А |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01641 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01256А |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02567 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02564 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ц00052-2 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00052-4 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02480 |
| Вага | 4.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01707 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01635 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02191 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02269 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02565 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01255В |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02173 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02201 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 742071121 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 742601622 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02246 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02292 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...