| Артикул | 739641121 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 738551121 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01451 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00862 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 742671121 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01154 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02520 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01622 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02352 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02451 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02015 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00409 |
| Вага | 4.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00170-1 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02213 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02218 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02138 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02294 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02450 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02407 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00237 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01661 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | кол01664 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кол02463Е |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01742 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02466 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол00933 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00191-3,5 |
| Вага | 8.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01566 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02256 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02348 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...