| Артикул | колб0143ca |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0141ca |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол01187 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0150mi |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0145mi |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0152lg |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0149mi |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0140ca |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01329Н |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01164Н |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02518 |
| Вага | 6.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00816 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | бус033к |
| Вага | 40.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | бус017к |
| Вага | 31.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02463в |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02189 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01422 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бус048к |
| Вага | 38.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750", Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бус014к |
| Вага | 31.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02575 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02578 |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01165К |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ц00030-2 |
| Вага | 3.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02580 |
| Вага | 8.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02579 |
| Вага | 9.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01329D |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02221 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02222 |
| Вага | 6.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02531 |
| Вага | 18.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ц00572 |
| Вага | 41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...