| Артикул | с09230 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09725 |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09726 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123226 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123240 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2600/1р-CZW |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09724 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123578 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07469 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08203 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123048 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123575 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123574 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123571 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07985 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07601 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07747 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123577 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123573 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123576 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08172 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05472 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122815 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123569 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Муасаніт |
| Артикул | 123567 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Муасаніт |
| Артикул | с07113 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с07940 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06126 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |