| Артикул | 122553 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08648 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08633 |
| Вага | 4.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123305 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07745 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08318 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09721 |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Цитрин, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 123547 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2486/1р-PWTNS |
| Вага | 5.57 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), Сапфір, З каменями |
| Артикул | 122355 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06363 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 123158 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09692 |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с09674 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123139р |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07879 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04414 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09676 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09693 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05938 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123228 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08614 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09677 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09135 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2689/1р-PSPH |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122826 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07890 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123261 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2678/1р-PSPH |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2681/1р-CZ |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |