| Артикул | 2678/1р-PSPH |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06302 |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08123 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08319 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2681/1р-CZ |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09717 |
| Вага | 4.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09716 |
| Вага | 3.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07984 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08102 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07867 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09715 |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09714 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09712 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08106 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07374 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123013 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09711 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09710 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09352 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09720 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09718 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09719 |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09668 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2477/1p-RUBY |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | с09637 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123518 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2599/1р-CZW |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123565 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09709 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07534 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |