| Артикул | 122686 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06804 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122670 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04987 |
| Вага | 7.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05953 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07191 |
| Вага | 4.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122905 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07271 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122887 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122902 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07398 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07472 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123024 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07524 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07536 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07550 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07656 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07727 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07852 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07983 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07998 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08245 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08273 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08382 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08443 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR128220п |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR123810 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08595 |
| Вага | 6.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1145с |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |