| Артикул | с09033 |
| Вага | 6.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09057 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09043 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09090 |
| Вага | 3.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07494 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123227 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08019 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08081 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7077L |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01568 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с02281 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, З натуральними каменями |
| Артикул | с03617 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04775 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 12112 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05349 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04994 |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с05535 |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05498 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06088 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05843 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06150 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122181 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат) |