| Артикул | 2910/9р-GRAG |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Агат, З каменями |
| Артикул | 2936/9р-QGR |
| Вага | 4.34 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 2968/9р-GARN |
| Вага | 4.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат), З каменями |
| Артикул | 2065/1р-CZ |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123060 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06761 |
| Вага | 4.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07666 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123143 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07674 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07710 |
| Вага | 7.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123180 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4960 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07768 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07772 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07799 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 400273E |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07855 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07885 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07916 |
| Вага | 5.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07923 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07949 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07952 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с07959 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07968 |
| Вага | 6.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08036 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08000 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 40004 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 40008 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08105 |
| Вага | 5.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07044 |
| Вага | 8.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |