| Артикул | С1004 |
| Вага | 6.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07339 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07338 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 102-10067 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07329 |
| Вага | 7.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06698 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07386 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07406 |
| Вага | 5.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07407 |
| Вага | 5.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07399 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07400 |
| Вага | 4.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0355di |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0357di |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0356di |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123032 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07532 |
| Вага | 4.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 23267 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 23157 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 23157r |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 2923/9р-QGR |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 2935/9р-QLB |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З натуральними каменями |
| Артикул | 2950/9р-GRAGQG |
| Вага | 4.79 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Агат, Кварц, З натуральними каменями |
| Артикул | 2957/9p-HSPH |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2950/9р-HSPH |
| Вага | 4.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 2378/1р-HSPH |
| Вага | 6.03 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2458/1р-PWT |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 470061 |
| Вага | 4.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 480075М |
| Вага | 4.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07530 |
| Вага | 5.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 102-10069 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |