| Артикул | с08101 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09450 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09451 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09391 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123277 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08370 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08917 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с09390 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09389 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09379 |
| Вага | 4.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06864 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07111 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122833 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09403 |
| Вага | 3.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09353 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40075 |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08103 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08122 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40069 |
| Вага | 0.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40069ч |
| Вага | 0.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08706 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123396 |
| Вага | 8.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09337 |
| Вага | 4.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40034к |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123096 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09465 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09464 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09463 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08058 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |