| Артикул | 122556 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09348 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09298 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09380 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06620 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06791 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08851 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09369 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09368 |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07115 |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с07490 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07823 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09367 |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09366 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07951 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07986 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08155 |
| Вага | 5.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ESO002 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09376 |
| Вага | 5.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08275 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08274 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08483 |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09401 |
| Вага | 4.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09400 |
| Вага | 5.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09399 |
| Вага | 6.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09018 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09007 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09157 |
| Вага | 6.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |