| Артикул | с07716 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4884 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07883 |
| Вага | 4.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07914 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07902 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08176 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08192 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 40027 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08672 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12515 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04355 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123040 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06226 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06414 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06643 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06682 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122637 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06913 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122827 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122882 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07231 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07395 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05957 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4955 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07006 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4928 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123063 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123098 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07709 |
| Вага | 3.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07789 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |