| Артикул | с09169 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01595 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05952 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07050 |
| Вага | 7.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07209 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09141 |
| Вага | 3.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07219 |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122929 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123061 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07748 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07880 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08095 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08182 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08308 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09158 |
| Вага | 6.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122913л |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07411 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09145 |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09140 |
| Вага | 4.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09151 |
| Вага | 6.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09149 |
| Вага | 6.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09152 |
| Вага | 6.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09153 |
| Вага | 6.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09111 |
| Вага | 6.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09150 |
| Вага | 7.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09146 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09182 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123297 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08366 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7238 |
| Вага | 0.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |