| Артикул | с07379 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07548 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09284 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09285 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09313 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08359 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09228 |
| Вага | 6.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09304 |
| Вага | 4.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08712 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09288 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09300 |
| Вага | 4.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09287 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122351 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні) |
| Артикул | 2379/1p-HSPH |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | с09281 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09272 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09273 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09271 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07901 |
| Вага | 4.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08702 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08845 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08755 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с04962 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0596nl |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0592nl |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Сапфір, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0585mi |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0589lg |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |