| Артикул | 12645 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | 12868 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 12741 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122112 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с02235 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с04311 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03703 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04161 |
| Вага | 4.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с04164 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, З натуральними каменями |
| Артикул | 121642 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с00900 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 122920 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121892 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121860 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с04409 |
| Вага | 4.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122002 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 122003 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 121683 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121963 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 121967 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | 121619 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0026ca |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Корал |
| Артикул | ME34304ca |
| Вага | 6.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Бірюза, Діамант |
| Артикул | сб0069gm |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0096lg |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0099lg |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0081ca |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0092cha |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06169 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с03203 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |