| Артикул | с08688 |
| Вага | 4.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09578 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09577 |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09525 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09522 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09574 |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09571 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 345251321 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 345241321 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08878 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09544 |
| Вага | 7.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07547 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05272 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08403 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09402 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05673 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08402 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07995 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05029 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07996 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09542 |
| Вага | 7.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09541 |
| Вага | 4.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08093 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09540 |
| Вага | 7.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09546 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08124 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05763 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07116 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с09089 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09533 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |