| Артикул | 2512/1р-HSPH |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121311 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122178 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | 122691 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122706 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122742 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122875 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123008 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123022 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2619/9р-RUB |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123045 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2112/9р-QSWB |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз, З каменями |
| Артикул | 2112/9p-QLB |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз Лондон Блю, З каменями |
| Артикул | 2279/9p-PBL |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123219 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123267 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123279 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-00898 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 158/1п |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | 158/1м |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт, З каменями |
| Артикул | 077210 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2497/1р-NSPH |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121979 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз, Топаз Лондон Блю |