| Артикул | 064590 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123066 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 40017 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123062 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1778ч |
| Вага | 4.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1778б |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1332с |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123233 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123331 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2498/1p-HSPH |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 2527/1p-QGR |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Хризоліт |
| Артикул | 123266 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2494/1p-QSWB |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2494/1p-QGR |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Хризоліт |
| Артикул | 2299/1p-CZ |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2527/1p-HSPH |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122490 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123511 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123293 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123512 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123514 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123513 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | 40013 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO010 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122768 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122768яу |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122573 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |