| Артикул | сб0671ca |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0669ca |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 345001121 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0642ca |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0635ca |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0406nl |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0600sth |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0574ca |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0576ca |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0096lg |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0099lg |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0081ca |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0440di |
| Вага | 4.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0191са |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0213lg |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0248sth |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0269ar |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0311ca |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0280ri |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0279ca |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0336ri |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0221ri |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0207ri |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0212 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | ME34376ca |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с169ar |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0353y |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0352y |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0377ri |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0385z |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |