| Артикул | с07176 |
| Вага | 4.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07715 |
| Вага | 9.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с08603 |
| Вага | 6.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 520303Е |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с05453 |
| Вага | 5.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с06504 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с06503 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06817 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07038 |
| Вага | 13.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с07132 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07129 |
| Вага | 4.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06823 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07178 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07587 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07613 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07612 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 420400е |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |