| Артикул | с09286 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с03441 |
| Вага | 6.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с00900 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с07863 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07864 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08167 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |