| Артикул | с08648 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123305 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07745 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123547 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2486/1р-PWTNS |
| Вага | 5.57 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), Сапфір, З каменями |
| Артикул | 122355 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06363 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 123158 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09692 |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 123139р |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04414 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09693 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09677 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123261 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2678/1р-PSPH |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2681/1р-CZ |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08161 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR128220 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09716 |
| Вага | 3.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09714 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123194 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06100 |
| Вага | 6.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07981 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07435 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08096 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09707 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 008220 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09705 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123242 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09702 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |