| Артикул | 335213100 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 334913122 |
| Вага | 4.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 333811121 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0487м |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 338541121 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 341161622 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 341151121 |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с04476 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04816 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06486 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06936 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06958 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07553 |
| Вага | 4.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с08487 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08576 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0567sm |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с04863 |
| Вага | 4.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0091cha |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06178 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06860 |
| Вага | 4.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05926 |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07069 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07107 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07211 |
| Вага | 5.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2065/1р-CZ |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 400273E |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08105 |
| Вага | 5.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08442 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123358 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |