| Артикул | с08710 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06624 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06734 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07171 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122994 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06395 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06398 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06399 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06508 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06749 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06475 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06498 |
| Вага | 6.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06607 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06982 |
| Вага | 4.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07666 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05775 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05559 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06394 |
| Вага | 7.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06491 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06836 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122931 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07644 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122236 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122378 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06354 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06392 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06466 |
| Вага | 5.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06733 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07386 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07583 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |