| Артикул | с04525 |
| Вага | 4.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0197cha |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06096 |
| Вага | 5.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0254sth |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Демантоїд |
| Артикул | 2473/1р-NSPH |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | сб0565sm |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0570di |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Смарагд, З натуральними каменями |
| Артикул | с09721 |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Цитрин, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0581cha |
| Вага | 5.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0582cha |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 121619 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0440di |
| Вага | 4.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06101 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |