| Артикул | с07268 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07233 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07278 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122926 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07613 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07612 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07279 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123287 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |