| Артикул | 123449 |
| Вага | 8.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04860 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09423 |
| Вага | 4.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09421 |
| Вага | 5.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09420 |
| Вага | 5.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05541 |
| Вага | 5.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06048 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07770 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09422 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09424 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09419 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06300 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06325 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Опал |
| Артикул | с06934 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09417 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09416 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08885 |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09415 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09414 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09413 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06328 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Опал |
| Артикул | 2340/1р-3PWT |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08707 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09411 |
| Вага | 4.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09409 |
| Вага | 4.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09398 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123349 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08877 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |