| Артикул | 24045 |
| Вага | 15.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06085 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00052-2 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02320 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01826 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01259 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б00518 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 24018 |
| Вага | 12.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00062 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 24038 |
| Вага | 21.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03247 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00237 |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 24040 |
| Вага | 12.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03609 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00104б |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п01576 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00104в |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03210 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01828 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00290 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | закб0006nl |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | закб0005nl |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | зак00299 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | зак00337 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00170-1 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | закб0007nl |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п02663 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00237 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03782 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02488 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |