| Артикул | 24015 |
| Вага | 13.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 140681321 |
| Вага | 0.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б04578 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п00917 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00272 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00272-2 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00113 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00482 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00208 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | зак00211 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 24011 |
| Вага | 60.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02443 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03132 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | зак00298 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | б04202 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 24023 |
| Вага | 35.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00338 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с00058 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00141 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03707 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03838 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04795 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с04794 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п01853 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03352 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05411 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п01848 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00260 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б05273 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03187 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |