| Артикул | б04579 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п02536 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00469 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24002 |
| Вага | 18.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 140551121 |
| Вага | 0.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 140481121 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 24016 |
| Вага | 14.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 140491321 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 24031 |
| Вага | 14.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 140671121 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 24020 |
| Вага | 38 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00421 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24034 |
| Вага | 29.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05522 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00144 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | зак00275 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03161 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24044 |
| Вага | 22.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03610 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03636 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24010 |
| Вага | 36.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24006 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24029 |
| Вага | 26.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24032 |
| Вага | 11.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03413 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 10831121 |
| Вага | 0.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с01414 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06086 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06222 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |