| Артикул | п03859 |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03273 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п01613 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05202 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03549 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00409-1,5 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00409-1 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00191-2 |
| Вага | 3.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03510 |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03517 |
| Вага | 0.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 116841121 |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 24012 |
| Вага | 40.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24005 |
| Вага | 14.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 110931121 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | зак00236 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18171121 |
| Вага | 0.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б04213 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 747681121 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 24043 |
| Вага | 39.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00324 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03785 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03501 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 24021 |
| Вага | 13.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 138321121 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 327081121 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 24025 |
| Вага | 18.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б00521 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | зак00239 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03211 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00317 |
| Вага | 0.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |