| Артикул | ц00211-2 |
| Вага | 9.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05935 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05891 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п02971 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00211-1.5 |
| Вага | 4.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06755 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09641 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 131791 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02996 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02442 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | зак00045 |
| Вага | 0.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03251 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03596 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03530 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03784 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03488 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06091 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | зак00322 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п02334 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03263 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02587 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п01817 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол00808 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03424 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 24024 |
| Вага | 19.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03530 |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02336 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03097 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03638 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |