| Артикул | зак00309 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00236б |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00031 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00105 |
| Вага | 0.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01593 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п02339 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03529 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | ц00210-1 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00210-1.2 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04056 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05168 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03783 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 15002 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05449 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03668 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03641 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00319 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03531 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03924 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00197-1 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00197-1.5 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02588 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | зак00194 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | зак00205 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03131 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п02970 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05197 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08708 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03485 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б03130 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |