| Артикул | 24004 |
| Вага | 16.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02736 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02666 |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00576-4 |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04732 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03457 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | зак00297 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08345 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 110982421 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03759 |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 16281121 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03839 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 24022 |
| Вага | 30.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00109 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00121 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 24028 |
| Вага | 29.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24026 |
| Вага | 12.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24003 |
| Вага | 11 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00139 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 24008 |
| Вага | 17.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04342 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 24017 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03204 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24036 |
| Вага | 23.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24041 |
| Вага | 23.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03917 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24007 |
| Вага | 13.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24001 |
| Вага | 12.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24035 |
| Вага | 24.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00300 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль |