| Артикул | кол02297 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02521 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 742601622 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 739641121 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02473 |
| Вага | 4.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 738551121 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 742671121 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01254А |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01256А |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01635 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02173 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02246 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02292 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02191 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02269 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01451 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01255В |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол00862 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01664 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кол01622 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02352 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02451 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02218 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02015 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02201 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02138 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02256 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02294 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02450 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02464 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...