| Артикул | кол01661 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | кол02348 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02407 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01670 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01742 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02213 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02466 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01566 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02389 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02453 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02463Е |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01437 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01665 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кол01590 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02158 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02232 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02398 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02202 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02334 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02349 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02378 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02401 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02408 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01433 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02085 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02126 |
| Вага | 4.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02250 |
| Вага | 3.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02454 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01432 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01829 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...